LS 2011

Witamy po dłuższej przerwie
Chcielibyśmy ogłosić, że dotarliśmy do nowych informacji na temat gry Landwirtschafts Simulator 2011, zapowiadanej na trzeci kwartał trwającego obecnie roku.

Pierwszą informacją jest fakt, że studio z Niemiec planuje umieścić więcej, niż jedną (obecnie jest to jedynie FENDT) markę maszyn agrokulturalnych w grze, mowa jest o takich markach jak Zetor, Pottinger, Horsch, Zetor, Lizard, New Holland, Krone oraz oczywiście Fendt.
Dodatkowo będzie także tryb gry wieloosobowej, ulepszony zostanie autopilot, dodane także zostaną nowe uprawy, które w trybie kariery będą niezbędne do uprawy, aby pomyśleć o kupnie coraz to nowocześniejszych maszyn.
Poprawie zostanie także poddana fizyka jazdy, oraz animacje z nią związane. Radio będzie w standardzie, a dzięki łatwej edycji będziemy mogli sami zrobić własną playlistę utworów, które można słuchać podczas pracy na polu.

Pogoda także zostanie wzbogacona o nowe warunki atmosferyczne, możemy spodziewać się takich typów pogody jak śnieg, grad, pogoda słoneczna, ulewa a także mgła. Nowe uprawy, to między innymi rzepak, kukurydza, słonecznik, pszenica, jęczmień a także trawa.
Standardowe scenariusze zostaną rozwinięte, aby stały się bardziej atrakcyjny i wymagające.
Jako ciekawostkę, możemy powiedzieć, że planowane jest umieszczenie w grze możliwości widoku swojej farmy z lotu ptaka, przesiadając się do samolotu, lub helikoptera.

Podsumowując, możemy się spodziewać:
# różnych upraw
# więcej misji oraz scenariuszy
# dużej ilości maszyn w standardzie, rozbudowanie ich funkcji, możliwości
# zmiennej pogody
# cyklu dnia i nocy
# różne pory roku
# radio w standardzie z opcją edycji playlisty

Szacowane wymagania gry:
# AMD / Intel 2 GHz
# NVIDIA GeForce 6800 series / ATI Radeon X850 (min. 512 MB RAM)
# 2 GB RAM
# Sound Card
# 6 GB wolnego miejsca na dysku twardym

Pozdrawiamy serdecznie

Tak było pisane o grze ls 2011 a zajmuje np. 6gb?
Są pory roku?(tego nie wiem)

Reklamy

Informacje kingjwrz
--

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: